تیتر1خبرفوتبالیادداشت

عشق عکس، هیچ خط قرمزی ندارد؟

محمدحسن انصاری‌فرد بین بیشتر هواداران پرسپولیس چهره محبوبی است.

جنس محبوییت او بین این طرفی‌ها دقیقا شبیه محبوبیت علی فتح‌الله‌زاده بین آن طرفی‌هاست؛ برخاسته از خاک پوپولیسم. این یکی البته موجه‌تر از شوالیه آبی‌هاست و کمتر از او انتقاد می‌شود، اما شکل کارشان دقیقا مشابه است.

اگر فتح‌الله‌زاده می‌گوید لیونل مسی را در سی‌وهفت سالگی به ایران می‌آورم و همه قاه‌قاه به او می‌خندند، محمدحسن و کادرش هم از کشاندن یک تیم بزرگ اروپایی به تهران در همین زمستان حرف می‌زنند؛ بی‌آنکه کسی بخندد! به ادعای خود آقایان شپش ته جیب باشگاه چهار قاپ می‌اندازد، کلی طلبکار پشت در است و اردوی زمستانی هم روی هواست. تازه یوفا هم اخیرا ایران و عربستان را تحریم کرده. این همه اما چه اهمیتی دارد؟

مهم این است که یک لاف بزرگ زده شود و هوراکش‌ها کم‌سال فضای مجازی هم شلوغش کنند؛ همان‌ها که سن‌شان به شاهکارهای مدیریتی انصاری‌فرد در زمان خرید طارق جبان و زیاد شعبو و صلاح حسن و ماجراهای قرارداد آری‌هان قد نمی‌دهد و یادشان نیست محمدحسن در کسوت مدیرعاملی باشگاه راه‌آهن چه حماسه‌ها آفرید!

او البته خوش‌شانس هم هست؛ چون بخش زیادی از اهمال در پرونده طلب رافائل ادرو در زمان مدیریت خودش رخ داد، اما کسر شش امتیاز به دوره حبیب کاشانی خورد؛ درست مثل بازی با بایرن‌مونیخ که صفر تا صدش را فدراسیون فوتبال جور کرد، اما به نام محمدحسن تمام شد. سرچ کنید و فقط این جمله را هزار جا از قول محمد دادکان بخوانید: «اگر علی کریمی استقلالی بود، قطعا بازی را بین بایرن و استقلال برگزار می‌کردیم.» بگذریم؛ فحش‌های‌تان را به ما بدهید و فقط منتظر گذشت «زمان» بمانید.

اگر می‌نویسیم دشمن نیستیم. همانطور که فریاد می‌زنیم از کل هیات‌مدیره فرمایشی باشگاه هم حتی یک نفر را قبول نداریم. الان هم فقط خواستیم به جناب انصاری‌فرد عزیز، رکورددار انتشار گزارش تصویری از خودشان در رسانه‌های رسمی باشگاه تذکر بدهیم «عشق عکس» هم حد و اندازه‌ای دارد. این درست که برای نفس کشیدن‌تان هم عکاس آفیش می‌کنید و گزارش تصویری می‌روید، اما این سامان گوران که دو روز پیش با دل‌ضعفه کنارش عکس یادگاری انداختید و ریسه رفتید، همانی است که تا به حال به دفعات زشت‌ترین توهین‌ها را به ساحت باشگاه، بزرگانش و میلیون‌ها هوادار آن کرده؛ چرک‌ترین و کریه‌ترین جمله‌ها که یادآوری‌اش هم حال آدم را بد می‌کند.

کاش حداقل دیگر افتخار عکس انداختن کنار این یک نفر، آن هم با چنین ژست هوادارانه‌ای را از پرسپولیس بی‌پناه دریغ می‌کردید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن