تیتر1خبرفوتبالیادداشت

تفنگت را زمین بگذار!

چپاروف، تیام، پاتوسی و حتی شفر، هرکدام به نحوی کارگردانان حال خوب و البته موقتی استقلالِ اخیر بوده اند؛ ولی ماندنی نه!

استرا هم با القای شجاعت، درِ جدیدی از فوتبال را به روی شاگردانش باز کرده بود. آن ها در خاطره فوتبالی‌شان، عکس‌هایی از لباس های طرح ایتالیاییِ استقلال دارند اما این بار خودشان ایتالیا بودند: جنگنده، سریع و دلچسب!

در تیم استرا هم برای قلدری چون چشمی جا بود، هم جوان کم نام و نشانی مثل کریمی و چقدر عالی که یک گلادیاتور مثل وریا، کاپیتان این تیم باشد. کافیست به ترسناک بودن زوج «قائدی- دیاباته» نگاه کنید یا بازیسازی این روزهای علی کریمی را از زیر نظر بگذارنید؛ همان هافبک کم‌حوصله‌ای که چند هفته پیش به یک پنالتی سه امتیازی در شهرآورد نه گفته بود.

با پایان رویای کوتاهی به نام «استقلال ایتالیایی» مجددا گزینه‌های مربیگری تا حد مظلومی و مجیدی و حتی اسکوچیچ پایین آمدند. آبی ها دوباره با بی حوصلگی و خشم اخبار تیم را دنبال می کنند و با نفرت منتظر نام های جدید هستند. البته که این صندلی خوش خط و خال، بالاخره مجیدی را هم محک می زد اما به نظر می رسد این روزها هرکسی تفنگش را سوی هدفی نشانه رفته است. استراماچونی به قلب آبی ها، فتحی به اعصابشان، مجیدی به محبوبیت خودش و همدانی هم لابد به همین نیمچه مقبولیتش. تفنگتان را زمین بگذارید آقایان!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن