اخبار داخلیبرگزیدهتیتر1خبریادداشت

هستیم؛ بر سر آن عهد که بستیم

درود بر شما خوبان. بهانه این سلام و عرض ادب، سپری شدن یک سال از آغاز فعالیت «ورزش‌مدیا» است؛ رسانه‌ای که در این مدت با تمام وجود سعی کرد به دو اصل صداقت و صراحت وفادار بماند و بدون ترس و تعارف، راهش را برود.

اگر در زمره دنبال‌کنندگان وفادار این صفحه بوده باشید، حتما انصاف می‌دهید که در این یک سال نهایت سعی‌مان را به کار گرفتیم تا جز بر مدار حقیقت حرکت نکنیم. نمی‌گوییم اشتباه نداشتیم که انسان است و خطاهایش، اما نیت‌مان همیشه این بوده که تریبون کسی جز مردم نباشیم، در خط و خال ستاره‌ها ذوب نشویم و تلخی حقیقت را به شیرینی دروغ و دغل نفروشیم.

برای ما، دل‌شکستگی یک هوادار در دورترین و محروم‌ترین نقطه ایران درد بزرگی است که برای انعکاسش، اگر لازم باشد روی معاشرت با همه بزرگان این فوتبال پا می‌گذاریم و ملامت‌های طلبکارانه‌شان را به جان می‌خریم؛ کاری که در این یک سال هزار بار کردیم. باور داشتیم و داریم که فوتبال با نفس مردم زنده است، که «تیم» بزرگتر از همه ستاره‌هاست و هوادار، خط قرمزی است که نمی‌توان و نباید از آن عبور کرد.

چه بسیار پیش آمد که از حقوق هواداران در مقابل ستاره‌های جفاکار، پولکی و پوشالی دفاع کردیم و بابتش از همان هوادار فحش خوردیم، اما باکی نیست؛ کنارتان می‌مانیم و جور ترکه‌های‌تان را به جان می‌خریم. امروز و در امپراطوری مجیزگوها، شاید روش ما در نقد بی‌رحمانه سوژه‌ها کمی عجیب یا نادر به نظر برسد، اما ایمان داریم که رسالت رسانه همین است و اگر لازم باشد همه چیزمان را پای این ایمان می‌گذاریم.

اگر قرار باشد به رسم این روزگار لاکردار فقط خوشایند این و آن سخن بگوییم و بر خاک عشق شما دکانی دو نبش بنا کنیم، کاری جز خطا و خیانت نکرده‌ایم. پس گاهی زهر این کلام را به پاکی نیت پشت آن ببخشید و مثل یک سال گذشته، مهربانانه همراه‌مان باشید. دیدگاه‌های‌تان در مورد فعالیت ورزش‌مدیا در این یک سال و البته انتظارات‌تان از روزهای پیش رو را مشتاقانه می‌خوانیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن