تیتر1فوتبالیادداشت

شما عادل را ببخش جناب سوپراستار!

مثل اینکه بدن سوشا مکانی زیاد به سیو کردن و درخشیدن عادت ندارد؛ اینطوری است که استاد بلافاصله بعد از کلین‌شیت جلوی پرسپولیس، در میکس‌زون آزادی علیه عادل فردوسی‌پور چه‌چه می‌زند و می‌گوید: «خدا را شکر بعد از تعطیلی آن برنامه بی‌محتوا، آرامش به فوتبال ایران برگشته است.»

خب حق هم داری برادر؛ عادل واقعا در حق تو بد می‌کرد. اصلا عادل فردوسی‌پور که به شما دستور می‌داد دوره حضورت در پرسپولیس، انواع و اقسام گل‌های مضحک و باورنکردنی را بخوری و یک خط در میان «حیاکن، رهاکن» بشنوی، این مجری نود بود که تصاویر متعدد شما را کنار آن هواداران خاص(!) فتوشاپ کرد و بعدش داستان بازداشت‌تان در دادسرا را به وجود آورد، اصلا آن شلوار باب‌اسفنجی را هم خود عادل با نیت قبلی برایت خرید و دسیسه‌چینی کرد.

حال شما خوب است سوشا جان؟ نه اینکه وکیل‌مدافع مجری نود باشیم؛ کسی که مثل هر آدم دیگری هزار خطا و اشتباه داشت. این وسط اما اگر فقط یک نفر در کل کره زمین حق انتقاد از عادل و نود را نداشته باشد، آن یک نفر شما هستی جناب مکانی.

کاش یاد می‌گرفتیم به جای استقبال از شکسته شدن آیینه‌ها، خودمان را اصلاح کنیم. شما در زمین و بیرون از آن با همین فرمان فعلی، ساده و موفق جلو برو، بعد ببین هزار تا برنامه نود هم می‌توانند توی کارت بگذارند یا نه. ناگفته نماند مهاجمان پرسپولیس هم مقصرند؛ کسانی که آن همه توپ را از یک قدمی به در و دیوار کوبیدند و به یکی از پراشتباه‌ترین گلرهای تاریخ باشگاه فرصت تسویه‌حساب شخصی دادند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن